× بستن تبلیغات

charmsara

charmsara

 جواد دریادل روز یک‌شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: خوشه صنعتی کفش با انگیزه حمایت از کسب و شغل های خرد شهریور ماه سال ۹۱ در خراسان رضوی روش اندازی شد و از آن بازه تاکنون ۱۰۸ میلیون دلار کفش از این استان به کشورهای عراق، افغانستان و برخی کشورهای آسیای وسط صادر شده میباشد .

کیف اداری

وی اظهار کرد: با انجام اقدامات حمایتی در قالب خوشه صنعتی کفش در خراسان رضوی، بر اساس آمار غیر قانونی اشتغال در این شاخه تولیدی از ۱۰ هزار نفر در سال ۹۱ به ۱۲ هزار نفر در سال قبلی ارتقاء یافت و در این بازه زمانی با افزایش ۱۵۰ واحد به شمار واحدهای تولیدی کفش در این استان تعداد این واحد ها به یکهزار و ۱۵۰ واحد رسید .

کیف دوشی

او گفت: بخش بخش اعظم ای از تولید کفش در خراسان رضوی به ویژه مشهد در کارگاه های زیرزمینی انجام می گیرد که نمی توانایی آن ها را در قالب خوشه صنعتی هدایت کرد بلکه این اقدام در قالب طرح حمایت از کسب و شغل های خانگی توسط وزارت تعاون، عمل و رفاه اجتماعی انجام می گیرد .

کیف دوشی زنانه

رئیس خوشه های صنعتی کمپانی شهرکهای صنعتی خراسان رضوی افزود: در دولت یازدهم در قالب خوشه صنعتی کفش، تخصصی ترین مرکز فراگیری ساخت کفش در میهن با همیاری یونیدو (سازمان توسعه و گسترش صنعتی ملل متحد) در مشهد مقدس دایر شد که در این مرکز فراگیری صحیح ایجاد کفش توسط استادان فرنگی به فعالان این بخش و نوآموزان ارائه می شود .

خرید کیف دوشی

وی اظهار کرد: ارتقای فناوری ساخت کفش، اعزام فعالان این بخش به نمایشگاه های خارجی از جمله کشورهای ترکیه و چین، نمایشگاه های داخلی برای معرفی تولیدات، تشکیل کنسرسیوم بازار کفش مشهد مقدس با هشت برند شناخته گردیده و برپایی نمایشگاه های تخصصی برای بنکداران در مشهد مقدس و سنندج و به زودی در اهواز از گزاره اقداماتی میباشد که در قالب خوشه صنعتی کفش انجام شده هست .

او گفت: کفش تولیدی خراسان رضوی به ویژه شهر مشهد مقدس اغلب دست دوز و از کیفیت مطلوب برخوردار می باشد ولی به عامل رغبت مردمان به برندهای شناخته گردیده داخلی و خارجی، کفش تولیدی مشهد مقدس به تهران انتقال یافته و از آنجا با برندهای معروف دیگر به بازار عرضه می شود .

نوشته شده در يکشنبه 11 آذر 1397ساعت 20:33 توسط alizadeh|


آخرين مطالب
» <-PostTitle->

Design By : بست بلاگ