× بستن تبلیغات

charmsara

charmsara

 عسگری با اعلام این که بخش اعظمی از تولیدکننده ها برای جبران کمبود نقدینگی به رویه های دیگر ی مثل “سود بازاری” متوسل می شوند، گفت: دولت می تواند با اعطای وام های اندک سود و بلند زمان در قالب وام های تبصره ای و یا این که تکلیفی از صنعت کفش هیدج حمایت کند . 

خرید کیف دوشی

 
اقتصاد 
مقاومتی در کار باشد خیر شعار 
وی، حمایت از تولید داخلی را پایه و شالوده اقتصاد مقاومتی دانست و ادامه داد: در صورتی‌که دولت قصد داراست اقتصاد مقاومتی را عملی نماید و در حد شعار نباشد، شایسته ترین موضوع برای اجرای اقتصاد مقاومتی در هیدج، حمایت از تولیدکننده های کفش می باشد که مزیت نسبی نسبت به بقیه عمل های اقتصادی در این شهر داراست . 
رییس شورای شهر هیدج حیاتی ترین برنامه شورای اسلامی و شهرداری هیدج در حمایت از این صنعت را اختصاص مکانی برای ایجاد شهرک کفش هیدج ابلاغ کرد و گفت: در حال ساخت شهرکی هستیم که ضمن سوق دهی تولیدکننده ها بویژه محصولات زیرزمینی، در جلب اعتماد مشتریان هم اثر گذار واقع شود . 
رئیس اداری یک کمپانی تعاونی ساخت کفش در هیدج هم در رای زنی با خبر نگار مهر، گفت: به قصد جهت دهی تولید کننده های هیدج، شرکت تعاونی با بیش از ۱۴۳ عضو تشکیل داده ایم . 
نقی نقی لو عمل های این شرکت را در ۲ بخش عنوان کرد و افزود: در بخش نخست، فعالیت های تشویقی و آموزشی مثل برگزاری تورهای صنعتی، بازدید از نمایشگاه های در بین المللی کفش و برگزاری عصر های آموزشی نظیر قانون کار، بیمه و محاسبه و رفتار حرفه ای از پاراگراف مهم ترین برنامه های ما برای تولید کنندگان کفش هیدج می‌باشد . 
 
نقی لو، تجمیع و تولید شهرک برای ایجاد کنندگان را بخش دیگر برنامه های شرکت تعاونی اعلام کرد و تصریح کرد: پس از جمع آوری اقساط از ایجاد کنندگان و پرداخت آن به شهرداری، فونداسیون ۴۸ واحد انجام گردیده و ۳۱ واحد هم فراهم نصب سوله می‌باشند . ضمن این که به زودی یک عدد از واحدها با ۱۳۰۰ متر مربع به فایده برداری خواهد رسید . 
 
از دولت توقع داریم برای ایجاد شهرک با اعطای وام از تولیدکنندگان کفش حمایت نماید تا آن‌ها با کسر از نقدینگی و سرمایه در گردش برای پرداخت اقساط، در فرایند ایجاد با خلل مواجه نشوندوی با ابلاغ این که زنجیره ایجاد نظیر گلدوزی و جعبه و ایجاد زیره در هیدج بی نقص شده است، تاکید کرد: از دولت توقع داریم برای ایجاد شهرک با اعطای وام از تولیدکنندگان کفش حمایت نماید تا آن ها با کسر از نقدینگی و سرمایه در گردش برای پرداخت اقساط، در پروسه تولید با اختلال مواجه نشوند . 
نوشته شده در جمعه 9 آذر 1397ساعت 16:42 توسط alizadeh|


آخرين مطالب
» <-PostTitle->

Design By : بست بلاگ