× بستن تبلیغات

charmsara

charmsara

 صنعت کیف و کفش به استدلال اینکه مشتریان زیادی داراست و خرید آن برای تمام اقشار مردمان ضروری است، به صنعتی درآمدزا تبدیل گردیده می‌باشد . 

 
به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از کسب و کار ، در تمام کشورها تلاش شده تا با طراحی‌های متنوع و ارائه فرآورده با کیفیت به مردمان و همینطور صادرات این کالاها به کشورهای دیگر درآمد ارزی را افزایش دهند . در درحال حاضر حاضر در جمهوری اسلامی ایران نیز ایجاد کیف و کفش در موقعیت مطلوبی قرار داراست و به واسطه اعتنا به ساخت درون کار تولیدی‌ها مقداری رونق داشته است، البته متاسفانه مشکلاتی در این بازار وجود داراست که دادوستد را از رونق انداخته و ساکن شدن سایه‌ای سنگین وزن بر واحدهای صنفی انداخته است . 
 
بی‌برنامگی برای ساماندهی سرمایه‌های مردم به حوزه بازارهای مولد و همینطور حمایت کم سازمان‌های مربوطه از این بخش موجب گردیده تا بخش زیادی از تولیدکنندگان فعال که تولیداتی باکیفیت در بازار عرضه مینمایند از گردونه ایجاد خارج شوند . تا یکسری سال پیش تولیدها کیف و کفش بعضا شهرهای مرزو بوم زبانزد عام و خاص بودند و کیفیت بالای دست‌دوز و چرمی بودن این کالاها مایه افتخار مصرف‌کنندگان ایرانی در مقایسه با تولیدها سایر کشورها بود . 
 
البته مشکل‌ها دوچندان تولید‌کنندگان و فقدان حمایت‌های لازم موجب گردیده هست تا با ارتقا بها ‌تمام‌شده کیف و کفش و بقیه مصنوعات چرمی تولید داخل، کالاهای بی‌کیفیت، اما ارزان‌قیمت وارداتی جایگزین محصول ها ایجاد باطن شوند . همینطور در سال‌های اخیر حضور پر رنگ کیف و کفش چینی و تایلندی در بازارهای مرزو بوم و عرضه این محصول ها با کیفیت و قیمتی به‌مراتب پایین‌تر از تولیدها داخلی موجب گردیده تا مصرف‌کنندگان گرایش بیشتری به استفاده از این محصول ها نشان دهند . 
نوشته شده در چهارشنبه 30 آبان 1397ساعت 15:22 توسط alizadeh|


آخرين مطالب
» <-PostTitle->

Design By : بست بلاگ